نهادهای اجرایی در راستای مبارزه با قاچاق کالا عزم جدی داشته باشند

امام جمعه کاشان

کاشان – امام جمعه کاشان گفت: دستگاه های اجرایی باید در مبارزه با قاچاق کالا عزم جدی داشته باشند و با نیروی انتظامی همکاری کنند.

آیت الله عبدالنبی نمازی پیش از ظهر چهارشنبه در دیدار با فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: جایگاه نیروی انتظامی در نظام توحیدی یک جایگاه رفیع است چراکه با ایجاد امنیت باعث قوام و دوام نظام توحیدی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه حافظان امنیت برای هر ملت همانند یک دژ مستحکم برای جان و مال مردم است، ابراز داشت: یکی از مهم‌ترین مولفه‌هایی که هر حکومت به آن می‌پردازد بحث تأمین امنیت برای شهروندان و مردمان آن حکومت است که به حمدالله در نظام مقدس جمهوری اسلامی این مهم با تلاش نیروهای مسلح به خوبی انجام شده است.

قوام یک کشور به داشتن نیروهای مسلح مؤمن و کارآمد است

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان با بیان اینکه قوام یک کشور به داشتن نیروهای مسلح مؤمن و کارآمد است، تصریح کرد: علت ناراحتی آمریکا و استکبار جهانی تقویت نیروهای مسلح و حافظان امنیت کشور است چراکه اگر کشوری نیروی مسلح قوی نداشته باشد امنیت ندارد.

وی با اشاره به مأموریت‌های نیروی انتظامی در جامعه خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی علاوه بر مبارزه با اخلالگران امنیت جامعه در زمینه مبارزه با جرایم سازمان یافته هم بسیار کارآمد است که امیدواریم با تلاش مأموران این نیرو شاهد ریشه کنی جرم در جامعه باشیم.

نمازی یکی دیگر از وظایف نیروی انتظامی را با توجه به شرایط بد اقتصادی جامعه مبارزه با قاچاق کالا دانست و یادآور شد: دستگاه‌های کشور باید در مبارزه با قاچاق کالا عزم جدی داشته و با نیروی انتظامی همکاری کنند.

وی لزوم تجهیز نیروی انتظامی را به پیشرفته‌ترین امکانات یادآوری کرد و افزود: به این منظور لازم است بر روی جوانان سرمایه گذاری شده و آموزش‌های لازم به آنها داده شود.