نقل و انتقالات پرسپولیس و استقلال

ترکیدن قطعی یکی از این دو بمب نقل‌و انتقالاتی برای پرسپولیس
به نظر می‌رسد پیوستن یکی از دو بازیکن مدنظر پرسپولیس به این تیم قطعی خواهد بود.

پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در شرایطی که پرسپولیس جانشین مناسبی برای مدافعان میانی تیمش در اختیار ندارد، آن‌ها هنوز دنبال خرید بازیکنان جدید در فاز هجومی هستند. آنتونی گولچ بدون یک دقیقه بازی برای پرسپولیس از این تیم قهر کرده و مسئولان باشگاه هم دنبال فسخ قراردادش هستند. در صورت فسخ قرارداد گولچ، پرسپولیس با خیال راحت می‌تواند پروژه جذب یک نفر از بین دژاگه و رفیعی را دنبال کند.

 

اشکان دژاگه، در حال حاضر بدون تیم است و می‌تواند با پرسپولیس قرارداد ببندد. البته دژاگه برای بازی، باید تا نیم فصل صبر کند و بدون تیم بماند. قرارداد سنگین او با العربی،‌ احتمال رسیدن پیشنهادات خوب از دیگر تیم‌های قطری و دستمزد دژاگه برای فقط یک نیم فصل، موضوعاتی است که شانس حضور مهاجم مورد علاقه کی‌روش در پرسپولیس را کم می‌کند. سروش رفیعی بر خلاف دژاگه، نیم فصل بازیکن آزاد می‌شود و با توجه به رابطه خوب برانکو و قلعه‌نویی و قول سروش به سرمربی سرخپوشان، به نظر می‌رسد مشکل چندانی برای حضور در پرسپولیس ندارد.

نقل و انتقالات پرسپولیس و استقلال

 

نکته مهم، حضور این دو بازیکن در ترکیب اصلی پرسپولیس است. بر خلاف دفاع، پرسپولسی‌ها در حمله اوضاع خوبی دارند و این فصل در مقاطع مختلف، طارمی و علیپور بخاطر ترافیک خط حمله روی نیمکت نشسته‌اند. با حضور دژاگه یا رفیعی، یک نفر از بین احمدزاده، مسلمان و عالیشاه باید به نیمکت منتقل شود و شانس بازی علیپور هم کمتر از قبل خواهد شد. موضوعی که بیشتر از یک بمب هیجان انگیز، می‌تواند به دردسری غیر قابل مهار برای برانکو تبدیل شود.

منبع:

http://sildenafilok.com